Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU Pro

Kód: 4180
Akcia Novinka Tip
Značka: EQUES VEIU
€399 –10 % €360 €300 bez DPH
Na opýtanieNOVINKA! TOP Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU Pre ponúka spojenie moderného luxusného dizajnu s najnovšou technológiou v oblasti zabezpečenia bytu. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným flexibilným použitím. Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupné zadarmo pre operačné systémy Android a iOS. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 180 °. Farba meď (šampanská).


WiFi_Logo.svg

Detailné informácie

Podrobný popis

+ detekcia pohybu
+ IR prisvietenie
+ stabilná aplikácia pre Android a iOS

 - vonkajší vzhľad môže budiť pozornosť
-  inštalácia cez dvere
262002-dverni-video-kukatko-10-500x500
Eques-VEIU-WLAN-Digitaler-Türspion-2

Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU Pre

Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU Pre ponúka spojenie moderného luxusného dizajnu s najnovšou technológiou v oblasti zabezpečenia bytu. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným použitím, ktoré ľahko ovládnu aj deti a seniori.

Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami a prostredníctvom mobilnej aplikácie, dostupné zadarmo pre operačné systémy Android a iOS, sa s návštevou spojíte kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Zariadenie sa skladá z vonkajšej časti a vnútorného monitora s veľkosťou 7 ". Vonkajšia časť obsahuje kameru s rozlíšením 1080p , pohybový PIR senzor, infračervenú diódu nočného prísvitu, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným dotykovým LCD displejom , ovládacím tlačidlom, reproduktorom a kamerou pre vnútorné videorozhovor.

Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekciu pohybu pred dverami dôjde k automatickému obstaranie záznamu a upovedomenie používateľa prostredníctvom aplikácie. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 180 ° , takže získate široký prehľad o tom, kto sa práve u Vašich dverí nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nahliadnutia do bytu skrz optiku, ako je tomu možné u bežných dverných priezorov. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete ísť návštevníkovi otvoriť dvere, zaobstarať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať v rámci obojsmerného prenosu hlasu.

Vďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či pracné a nákladné úpravy dverí. Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 10 000 mAh s výdržou v pohotovostnom režime až 14 dní dobíjaného prostredníctvom MicroUSB rozhrania. Nie je teda nutné prácne, a mnohokrát problematické, budovanie kabeláže.

Pre ukladanie snímok je určené externé úložisko s podporou pamäťovej MicroSD karty až do veľkosti 32 GB . Konfigurácia zariadenia je tiež veľmi jednoduchá vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 7 ".

Prenos dát do mobilného zariadenia je využívané Vašej domácej Wi-Fi siete, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné streamovanie videa v pásme 2.4 GHz .


Hlavné funkcie:


Špecifikácia:

Displej : TFT kapacitné, uhlopriečka 7 ";
Rozlíšenie monitoru : 1280x720;
Rozlíšenie kamery : 1080p (vonkajšia) / 3Mpx (vnútorná);
Uhol záberu : 180 °; infračervený prísvit 850 nm;
IR-Cut filter : Áno
Detekcia pohybu : Áno;
Formát záznamu : MP4;
Vnútorná pamäť : 6GB;
Rozšírenie pamäte : Áno, podpora microSD kariet až do veľkosti 32 GB;
Wi-Fi : Áno (IEEE802.11 b / g / n 2.4 GHz);
Mobilná aplikácia : Áno zadarmo pre Android aj iOS
Interkom : Áno
Dokovacia stanica : Áno
Akumulátor : Li-Pol akumulátor 10 000 mAh;
Výdrž batérie : až 14 dní (pohotovostný režim);
Podporovaná šírka dverí : 35 až 105 mm;
Priemer otvoru vo dverách : 13 až 58 mm;
Rozmery : 195 x 137 x 23 mm (vnútorná časť) / Ø65 x 18 mm (vonkajšia časť);
Materiál : vonkajšia časť - zliatina zinku + plast, farba Copper (meď); vnútorná časť - plast, farba čierna
Jazyk menu : Anglický


Obsah balenia:

 - vonkajšia kamera,
 - vnútorný monitor,
 - napájací adaptér,
 - dokovacia stanica,
 - USB kábel,
 - sada skrutiek,
 - kryt vnútorné kamery,
 - užívateľská príručka

Rozmery obalu: 305 x 176 x 66 mm
Váha:
 1,120 g

Viac informácií nájdete na www.equeshome.eu

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: DIGITÁLNE KUKÁTKO
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: