2MPx WIFI P2P TUYA SMART videozvonček s klávesnicou a RFID čítačkou | ZONEWAY V3-K

Kód: 5203
€82 €68,33 bez DPH
Na centralnom sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

S WiFi dverovým zvončekom sa vám nastane, že by ste neboli schopní rozpoznať, kto na vás zvoní. Vďaka kvalitnej optike, ktorá vytvára záznam až v rozlíšení 1080p, ľahko rozpoznáte všetky detaily. 2Mpx širokouhla Sférická šošovka kamery zaznamenáva obraz v širokom uhle 140 ° stupňov (166 ° diagonálne). Pre obojsmernú hlasovú komunikáciu je samozrejmosťou vstavaný reproduktor a tiež citlivý mikrofón, ktorému neujde ani to najmenšie šuchnutie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete kompletný a kvalitný kovový WIFI videozvonček za výhodnú cenu? Máme pre Vás elegantné kovové antivandal videozvonček s RFID čítačkou, klávesnicou a kamerou s nočným videním (integrovaným IR prísvitom) a podsvietenými tlačidlami klávesnice a tláčidla zvonku. Pri videozvončeku s RFID čítačkou postačuje (keď sa vraciate domov,) priložiť kartu či čip, ktorý nie je potrebné ani vyberať z peňaženky, a vrátka/vráta sa Vám otvoria. Alebo postačuje zadať kód alebo použiť mobilnú aplikáciu. Vďaka možnosti pripojenia na elektronický zámok priamo z ovládacej jednotky môžete rovno zvoniacemu odomknúť.

Tam kde konkurencia vyčerpala už všetky svoje funkcie, WiFi Smart dverový zvonček s integrovanou IP kamerou sa ešte len rozbieha. Po pripojení k domácej WiFi sieti totiž získate plejádu možností. Najzaujímavejšia je obojsmerná komunikácia pomocou mobilnej aplikácie. Ste v práci a napríklad na vás zvoní poštár? Žiadny problém, pretože notifikácia vás na túto situáciu upozorní a dokonca si môžete pustiť živý stream as poštárom hlasovo komunikovať -otvoriť mu vráta a vráta mu potom zatvorí, potom čo balíček nechá za vrátami.

S WiFi dverovým zvončekom sa vám nastane, že by ste neboli schopní rozpoznať, kto na vás zvoní. Vďaka kvalitnej optike, ktorá vytvára záznam až v rozlíšení 1080p, ľahko rozpoznáte všetky detaily. 2Mpx širokouhla Sférická šošovka kamery zaznamenáva obraz v širokom uhle 140 ° stupňov (166 ° diagonálne). Pre obojsmernú hlasovú komunikáciu je samozrejmosťou vstavaný reproduktor a tiež citlivý mikrofón, ktorému neujde ani to najmenšie šuchnutie.

Odomknutie je možné aj napriek P2P mobilnej aplikácii kedy nie je potreba verejnej IP adresy, ale všetko beží cez bezplatný cloud od výrobcu. Pripojenie elektrického zámku alebo ovládanie brány/dverí (12V DC) sa vykonáva k vonkajšej jednotke zvončeka - ktorá obsahuje relé s kontaktmi NO/NC/COM a zaťažiteľnosťou až 2A.

Integrovaná kamera vo vnútri dverného zvončeka podporuje detekciu pohybu vo viacerých oblastiach, čo umožňuje naozaj efektívny monitoring. Po detekcii pohybu zašle zariadenie na Váš mobilný telefón upozornenie o narušení daného priestoru pomocou chytrej aplikácie a vy tak hneď vidíte, kto to na vás zvoní bez toho, aby ste museli chodiť k dverám alebo ich navyše otvárať. WiFi dverný zvonček s kamerou je vybavený aj pamäťou na ukladanie záznamu.

Smart dverový zvonček vás vďaka nočnému videniu postráži aj v noci (osvetlenie s dosahom až 5 metrov umožňuje sledovať všetko, čo je pre Vás podstatné). Samozrejmosťou je vzdialené pripojenie k dvernému zvončeku pomocou mobilných telefónov a multimediálnych zariadení Apple iPhone alebo zariadení s operačným systémom Android.

Múdra mobilná aplikácia "TUYA SMART" alebo "SMART LIVE-SMART LIVING" umožňuje ovládanie a kontrolu nad Vašou domácnostou odkiaľkoľvek na svete iba za pomoci internetu a Vášho mobilného telefónu. Nepotrebujete žiadnu riadiacu jednotku alebo "bránu". Aplikácia je podporovaná v slovenskom jazyku.

Súčasťou dverného zvončeka je integrovaný držiak na uchytenie na stenu. Inštalácia dverného zvončeka je veľmi jednoduchá. Dverný zvonček je určený na monitorovanie vonkajších priestorov.

SMART Wifi - IP zvonček je skvelým prínosom do moderného domova. Jedná sa principiálne o IP kameru so širokým uhlom záberu až cca 140 ° vstavanú do vonkajšej jednotky zvončeka, ktorý sa pripojí na domácu sieť cez Wifi. Po zazvonení zvonček zavolá na mobil v ktorom bude nastavená mobilná aplikácia a ktorá je tiež zadarmo. Pre prevádzku nie je nutná verejná IP adresa. Od výrobcu je zadarmo poskytovaná cloud služba P2P. Zvonček vie návštevníkovi otvoriť dvere cez vstavané relé. Popora IEEE802.11b/g/n a WEP, WPA/WPA2 šifrovanie. Defaultná podpora NO i NC typov zámkov (pod napätím zamknuté/pod napätím odomknuté)

Podporuje tiež tzv. TOGGLE mód – učebnicový prípad funkcie bistabilného relé. To znamená že je možné nastaviť tak, že po zadaní kódu, alebo priložením čipu klávesnica zopne či rozopne relé v stave vytrvá až do ďalšieho správnom zadaní kódu, alebo priložení čipu. V praxi bude funkcia vyzerať takto: kód -> zopnuté po ľubovoľnú dobu -> kód -> rozopnuté -> kód -> zopnuté -> kód -> rozopnuté ...atď. Stále dookola.

Videotelefón Wi-Fi je ideálny zvonček pre byty a domy, ktoré môžu prijímať audio a video priamo na smartfóne alebo tablete. Dokonca môžete byť ďaleko od domova, a to vďaka pripojeniu k internetu, budete vedieť, kto zvoní na vaše dvere a vďaka spätnej kombinácii audio, budete môcť hovoriť s touto osobou. Poštár s balíkom, keď ste v práci? Teraz môžete jednoducho požiadať o uloženie balíčka napríklad u suseda alebo nechať vhodiť pod kamerou do schránky.

Video zvonček WIFI s kódovou klávesnicou je jedným z najmodernejších zariadení svojho druhu na slovenskom trhu. Jeho technologická prevaha umožňuje užívateľovi prijímať audio a videohovory vo FULL HD na vašom smartfóne/tablete a ovládať ho na diaľku. Táto situácia môže nastať napr. otvorenie elektrozámku bránky a pustenie návštevy. Ďalšou výhodou tohto zariadenia je funkcia detekcie pohybu, ktorá odošle správu majiteľovi na telefón, ten môže pomocou aplikácie vytvoriť snímku alebo nahrať video z kamery zvončeka. V nočnom režime obraz z kamery

Ako zvonček funguje?

Hosť stlačí tlačidlo zvončeka na zariadení.
Bezdrôtový prijímač umiestnený doma zahrá predvolenú melódiu (možno prevádzkovať aj bez tohto príjmača)
Zvonček "zavolá" na mobil alebo tablet, ktorý má spustenú príslušnú aplikáciu. (Pozn. spustenie aplikácie je možné nastaviť automaticky so štartom telefónu/tabletu)
Majiteľ hovor prijme. Zvonček podporuje obojstrannú audio komunikáciu
Spustí sa mobilná aplikácia, ktorá ukazuje živé video a obojstranne prenáša zvuk.
Tlačidlom v mobile môžem odomknúť dvere - tzv. odzvoniť

Ku zvončeku sa dá samozrejme kedykoľvek pripojiť aj bez stlačenia tlačidla zvončeka a zobrazovať si obraz so zvukom. Celý prenos funguje cez miestnu sieť alebo internet. Nie je potrebná verejná IP adresa ani iné nastavenie routera. Jednoducho stačí zvonček pripojiť k internetu, nainštalovať si mobilnú aplikáciu a začať fungovať. Komunikácia a zazvonenie prebehne aj pokiaľ nie ste v dosahu lokálnej WIFI siete, ale iba na dátovej sieti 3G/4G LTE.

IP zvonček Zoneway má vstavané dostatočne silné IR LED diódy, ktoré jasne osvietia návštevníka aj v nízkych svetelných podmienkach. IR prísvit je zrakom neviditeľný a dosvieti 10 metrov. IP zvonček ná na sebe konektory, do ktorých je možné zapojiť dodávané prípojky na napájanie, na sieťový RJ45 a na rélé pre ovládanie zámku dverí. IP zvonček je možné prevádzkovať iba na mobilných zariadeniach s OS Android alebo iOS . Všetka konfigurácia a prevádzka je určená iba z mobilnej aplikácie.

Podpora aj TOGGLE módu - tzv TOGGLE mód - učebnicový prípad funkcie bistabilného relé. To znamená že je možné nastaviť tak, že po zadaní kódu, alebo priložením čipu klávesnica zopne či rozopne relé v stave vytrvá až do ďalšieho správnom zadaní kódu, alebo priložení čipu. V praxi bude funkcia vyzerať takto: kód -> zopnuté po ľubovoľnú dobu -> kód -> rozopnuté -> kód -> zopnuté -> kód -> rozopnuté ...atď. Stále dookola.

Možnosť pripojiť drôtový zvonček WD28 (B12) - na predaj TU

 

 

Vlastnosti dveřního SMART WIFI videotelefonu ZONEWAY V3-K:

 • Dveřní videotelefon WIFI Smart Doorbell s podporou využívání více uživateli 
 • monitorování z mobilního telefonu/tabletu (Android, iOS) - v ceně je aplikace do mobilního zařízení (Android, iPhone, iPad)
 • barevná HD kamera 1/3 CMOS, 2 MPx
 • pozorovací úhel: cca 166° úhlopříčně, a cca 140° vodorovně
 • interkom s mikrofonem a venkovním reproduktorem zabudovaným v těle
 • Návštěvník může zaznamenat zprávu v případě nepřítomnosti uživatele
 • podsvícené zvonkové tlačítko, podsvícená klávesnice
 • podpora bezpečného zadání PIN (6 číslic) na klávesnici (skryté zadání 20 číslicemi)
 • noční IR LED přísvit max. 10m, typicky 5-6 metrů
 • pohybový PIR senzor,vestavěná detekce pohybu (ovládání z mobilu)
 • stavová modro/červená LED
 • zabudovaný WIFI modul pro připojení k routeru/chytrému telefonu / připojení přes WIFI
 • výstup spínacího relé (NO/NC) pro připojení elektronického zámku dveří 12V (max. 2A)
 • vzdálené zobrazení kamery na mobilu, obousměrná komunikace s návštěvníkem (zpoždění max. cca 2-5 sekund)
 • při zazvonění se dveřní videotelefon automaticky propojí s mobilní českou aplikací ve vašem mobilu, která se spustí a zazvoní
 • nastavení hlasitosti vyzvánění a volba melodie vyzvánění (nastavuje se z mobilu)
 • provoz venkovní videotelefonu s kamerou - napájecí zdroj 12-18V DC (není součástí balení)
 • jednoduchá povrchová montáž pomocí přiloženého instalačního držáku
 • pro venkovní použití - krytí IP 68
 • Relé pro spínání - otevírání zámku na dálku, TYP NO i NC !
 • doporučujeme v provozu s přídavným aditivním posilovacím relé BRB-01 nebo PCB-502

Jeho základní funkce:

 • FULL HD kamera - vždy jasný výhled na Váš vstupní prostor se širokoúhlou HD kamerou. Nastavení rozlišení videa od 640x480 až po 1280x720.
 • Detekce pohybu - pohybový senzor aktivuje kameru a spustí okamžitý mobilní poplach při detekci pohybu (nastavitelné v mobilní aplikaci).
 • LED podsvícení- LED podsvícení svítí k indikaci toho, že je zařízení v provozu.
 • Zapojení elektronického zámku 12V/max 2A (kapacita produvová spínacího relé) z venkovní video-jednotky - ovládání zámku je možné z aplikace v mobilu nebo bezpečným zadáním PIN na klávesnici zařízení
 • Funkce Tamper - kontakt proti odcizení zařízení, spustí sirénku s poplachem. Záznam každého provedeného odemčení zámku a detekovaného pohybu.
 • Dodávaný vnitřní wifi zvonek s nastavitelnou hlasitostí obsahuje několik melodií.

Specifikace

 • barva: stříbrná/černá
 • materiál: plast/nerez
 • funguje v každém domě se stávajícím vchodovým zvonkem nebo bez zvonku
 • 1080p HD video (kamera 1/3 CMOS) 25-30 FPS
 • úhel výhledu 140° vodorovně, 166°úhlopříčně
 • operační teplota -10 - 50°C (-20°C při trvalém napájení, start max z -10°C)
 • 2,4 GHz Wi-Fi / LAN kabel (RJ-45)
 • noční vidění - přísvit
 • obousměrné audio s potlačením šumů
 • aplikace na iOS, Android

Specifikace od výrobce:

Product Parameter Parameter Descr1ption
Model ZONEWAY V4-K
Product Name Keypad Video Intercom Access
 
User   Capacity Hardware   User: 1000          APP User: 500 
Common User 990 (PIN/Card Users)
Visitor User 10
PIN   Length 4~6   digits
Operating   Voltage 12~18V   DC
 Idle Current ≤ 60mA
 Active Current ≤ 150mA
Proximity Card Reader EM
Radio Technlogy 125KHz
Read Range 2~6cm
Wiring   Connections Relay   output, exit button, Wiegand input/output
Relay One   (NO, NC, Common)
Adjustable Relay Output Time 0~99 Seconds (5 seconds default)
Lock Output Load 2 Amp Maximum
Wiegand   Interface   Wiegand 26~44 bits   input & output (Factory default:   Wiegand 26bits)
PIN Output 4 bits,8bits (asc11),10   digits Virtual Number(Factory default:4bits)
Environment Meets   IP65
Operating Temperature -40°C ~ 60°C   (-40°F ~ 140°F)
Operating Humidity 0%RH ~ 92%RH
Physical Zinc-Alloy
Color Sliver & Black
Dimensions L142 x W48 x H22 (mm)
Unit Weight 315g
Shipping Weight 410g

 

APLIKACE "TUYASMART" KE STAŽENÍ:

Odkaz pro Android: Tuya Smart

Odkaz pro iOS: Tuya Smart

 

APLIKACE "SMART LIFE- SMART LIVING" KE STAŽENÍ:

Odkaz pro Android: Smart Life - Smart Living

Odkaz pro iOS: Smart Life - Smart Living

Dodatočné parametre

Kategória: BEZDRÔTOVÉ
? FUNKCIE: MOBILNÁ APLIKÁCIA, WIFI, ELEKTRICKÝ ZÁMOK, RFID ČITAČKA, PIN KLÁVESNICA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: