Autonómna RFID čítačka / klávesnica Sebury W4 B6K2-EH

Kód: 2580
Novinka
Značka: SEBURY
€120 €100 bez DPH
Na centralnom sklade.
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

VHODNÁ AJ DO EXTERIÉRU
2x OVLÁDANIE ZÁMKU

Sebury B6K2-EH Plus je zariadenie pre samostatnú kontrolu vstupu dvoch dverí, ktoré obsahuje čítačku prístupových kariet, operačný klávesnicu, funkciu uzamknutia zámku, napojenie na alarm, na odchodové tlačidlo a na magnetický kontakt dverí. Pri tejto novej rady zariadení si užívateľ môže zvoliť výstupný formát a vylepšená pamäť dovoľuje uložiť viac užívateľov. Pri výrobe krytu bol použitý kvalitný kov, ktorý spolu s vodeodolnou úpravou zaisťujú možnosť použitia zariadení aj na exponovaných miestach (vandalizmus, nepriazeň počasia). Klávesnica je v noci podsvietená. Zariadenie sa využíva v profesionálnych inštaláciách (bankách, skladoch, väzniciach, atď.)

Detailné informácie

Podrobný popis

Zariadenie je tiež možné prepojiť so systémom Jablotron, napríklad cez JA-111H-AD

Prístup je umožnený 125 kHz EM / HID kartám a užívateľom s PIN kódom alebo s použitím kombinácie karty + PIN. Do pamäti je možné uchovať až 20 000 samostatných užívateľov a ďalších až 21 manažérskych kariet, rýchlosť načítanie je 0,1 s. Programovanie prístupu je veľmi jednoduché pomocou manažérskych kariet. Zariadenie vyniká veľmi nízkou spotrebou (<35 mA) a vďaka tomu dlhou životnosťou a úsporou pre zákazníka. Obsahuje výstupné relé pre zámky NC, NO a COM.

Táto klávesnica / čítačka podporuje tiež tzv. TOGGLE mód - učebnicový prípad funkcie bistabilného relé. To znamená že je možné nastaviť tak, že po zadaní kódu, alebo priložením čipu klávesnica zopne či rozopne relé v stave vytrvá až do ďalšieho správnom zadaní kódu, alebo priloženie čipu. V praxi bude funkcia vyzerať takto: kód -> zopnuté po ľubovoľnú dobu -> kód -> rozopnuté -> kód -> zopnuté -> kód -> rozopnuté ... atď. Stále dokola.

Samostatná prístupová jednotka ovláda 2 dvere, umožňuje prístup až 20 000 užívateľom (každý má vlastné kartu a PIN). Zariadenie možno prevádzkovať v móde čítačka, Interlock (pre 2 dvere) a Demo. Ovládacia jednotka podporuje 1 master kód (pre administrátora), 1-3 ks kariet umožňujúci nastavenie zariadenia (set card), 1-3 ks kariet správcu pre pridanie prístupu (add card), 1-3 kariet správcu pre odobratie prístupu (delete card) . Je možné pridať 1-3 ks kariet umožňujúce otvorenie oboch dverí v móde interlock (super open card) a PIN (super open PIN), 1-3 proti-nátlakových kartet (Panic Card) a PIN (Panic PIN), 1-3 ks kariet autorizačných (Authorization card) a 1-3 ks kariet k trvalému otvoreniu dverí (normal open card), zaisťujúci užívateľom jednoduchý prevádzku s rozšírenými funkciami a záruku bezpečnosti.

Technická špecifikácia:

Spracovanie - kov, IP 65
Prevádzkové rozsah napätia: 10-28 V DC / 10-28 V AC
Odoberaný prúd (v nečinnosti): ≤ 35 mA
Čítacia vzdialenosť kariet: EM / HID ≤ 5 cm
Frekvencia: 125 kHz IC, PIN 4-6 číslic
Vysielacie formát karty / zariadenia: predvolené, D0 & D1 (RS232-TTL-HEX, RS232-TTL-ASCII-8, RS232-TTL-ASCII-16), Wiegand 26-66 bit
Zaťaženie: relé alarmu ≤ 1 A, relé zámku ≤ 1 A
Nastaviteľná dĺžka otvorenia dverí: 1-999 s
Rozmery (výška x šírka x hĺbka): 128 x 82 x 28 mm
Prevádzkový rozsah teplôt: -40 ~ +60 ° C
Prípustná prevádzková vlhkosť: 0 - 95% (nekondenzujúca)
Obsah balenia:

1 × B6K2-EH Plus klávesová ovládacia jednotka
1 × návod
1 × skrutkovač
4 × hmoždinky
4 × skrutky
 
Originálny návod od výrobcu na stiahnutie TU (kliknite pravým tlačidlom "Uložiť cieľ ako")
 
Schéma zapojenia:

Mód čítačka

 

 

 

Zapojenie pre ovládánie 2 dverí

Zapojenie Interlock pre 2 dvere
Zapojenie s AC napájaním

Dodatočné parametre

Kategória: PIN KÓD
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PP Avatar autora | 10.12.2020
Vyborna vec. Funguje skvelo. Avsak navod na instalaciu je uplne zly. Neda sa z neho v podstate nic pochopit, zvladol som to, lebo som elektronik, no menej skuseni uzivatelia s tym budu mat urcite problem. Po instalacii a naprogramovani vsak slape ako hodinky.