POZOR!!! DOVOLENKA od 05.07.2022-10.07.2022

Sebury W3 -M, Autonómna Mifare čítačka / klávesnica Sebury B6K-IC Plus, IP65, WG26-66, 1x relé, RS232, MIFARE 13,56MHz

Kód: 1401
€110 €91,67 bez DPH
Doručenie do 3 dní
Môžeme doručiť do:
11.7.2022

VHODNÁ AJ DO EXTERIÉRU IP65
1X RELÉ ZÁMKU

Sebury B6K-IC Plus je zariadenie pre samostatnú kontrolu vstupu dverí, ktoré obsahuje čítačku prístupových kariet, operačný klávesnicu, funkciu uzamknutia zámku, napojenie na alarm, na odchodové tlačidlo a na magnetický kontakt dverí. Pri tejto novej rady zariadení si užívateľ môže zvoliť výstupný formát a vylepšená pamäť dovoľuje uložiť viac užívateľov. Pri výrobe krytu bol použitý kvalitný kov, ktorý spolu s vodeodolnou úpravou zaisťujú možnosť použitia zariadení aj na exponovaných miestach (vandalizmus, nepriazeň počasia). Klávesnica je v noci podsvietená. Zariadenie sa využíva v profesionálnych inštaláciách (bankách, skladoch, väzniciach, atď.)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zariadenie je tiež možné prepojiť so systémom Jablotron, napríklad cez JA-111H-AD 

Prístup je umožnený 13,56 MHZ IC / CPU kartám a užívateľom s PIN kódom alebo s použitím kombinácie karty + PIN. Do pamäti je možné uchovať až 20 000 samostatných užívateľov a ďalších až 21 manažérskych kariet, rýchlosť načítanie je 0,1 s. Programovanie prístupu je veľmi jednoduché pomocou manažérskych kariet. Zariadenie vyniká veľmi nízkou spotrebou (<35 mA) a vďaka tomu dlhou životnosťou a úsporou pre zákazníka. Obsahuje výstupné relé pre zámky NC, NO a COM.

Táto klávesnica / čítačka podporuje tiež tzv. TOGGLE mód - učebnicový prípad funkcie bistabilného relé. To znamená že je možné nastaviť tak, že po zadaní kódu, alebo priložením čipu klávesnica zopne či rozopne relé v stave vytrvá až do ďalšieho správnom zadaní kódu, alebo priloženie čipu. V praxi bude funkcia vyzerať takto: kód -> zopnuté po ľubovoľnú dobu -> kód -> rozopnuté -> kód -> zopnuté -> kód -> rozopnuté ... atď. Stále dokola.

Samostatná prístupová jednotka ovláda 1 dvere, umožňuje prístup až 20 000 užívateľom (každý má vlastné kartu a PIN). Zariadenie možno prevádzkovať v móde čítačka, Interlock (pre 2 dvere) a Demo. Ovládacia jednotka podporuje 1 master kód (pre administrátora), 1-3 ks kariet umožňujúci nastavenie zariadenia (set card), 1-3 ks kariet správcu pre pridanie prístupu (add card), 1-3 kariet správcu pre odobratie prístupu (delete card) . Je možné pridať 1-3 ks kariet umožňujúce otvorenie oboch dverí v móde interlock (super open card) a PIN (super open PIN), 1-3 proti-nátlakových kartet (Panic Card) a PIN (Panic PIN), 1-3 ks kariet autorizačných (Authorization card) a 1-3 ks kariet k trvalému otvoreniu dverí (normal open card), zaisťujúci užívateľom jednoduchý prevádzku s rozšírenými funkciami a záruku bezpečnosti.

Technická špecifikácia:

Spracovanie - kov, IP 65
Prevádzkové rozsah napätia: 10-28 V DC / 10-28 V AC
Odoberaný prúd (v nečinnosti): ≤ 35 mA
Čítacia vzdialenosť kariet: IC ≤ 5 cm
Frekvencia: 13,56 MHz IC, PIN 4-6 číslic
Vysielacie formát karty / zariadenia: predvolené, D0 & D1 (RS232-TTL-HEX, RS232-TTL-ASCII-8, RS232-TTL-ASCII-16), Wiegand 26-66 bit
Zaťaženie: relé alarmu ≤ 1 A, relé zámku ≤ 1 A
Nastaviteľná dĺžka otvorenia dverí: 1-999 s
Rozmery (výška x šírka x hĺbka): 128 x 82 x 28 mm
Prevádzkový rozsah teplôt: -40 ~ +60 ° C
Prípustná prevádzková vlhkosť: 0 - 95% (nekondenzujúca)
Obsah balenia:

1 × B6K-IC Plus klávesová ovládacia jednotka
1 × návod
1 × skrutkovač
4 × hmoždinky
4 × skrutky
 
Originálny návod od výrobcu na stiahnutie TU (kliknite pravým tlačidlom "Uložiť cieľ ako")
 
Schéma zapojenia: 

Mód čítačka

Zapojenie pre 1 dvere

Zapojenie Interlock pre 2 dvere

Zapojenie s AC napájením

Dodatočné parametre

Kategória: PRÍSTUPOVÉ SYSTÉMY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie