Biometrická prístupová autonómna čítačka s klávesnicou ZONEWAY TF1-Wifi

Kód: 4019
Novinka
Značka: ZONEWAY
€119 €99,17 bez DPH
Na centralnom sklade.
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

                                                                                              

Kapacitná vodotesná biometrická čítačka s klávesnicou, čítačkou RFID a s WG26, vodotesná IP68, EM 125kHz, Prevedenie čítačky antivandal, kapacita pamäte čítačky je 10 000 užívateľov (kódom, odtlačok prsta, RFID karta) Klávesnica ZONEWAY TF1 je kompatibilná s mobilnou aplikáciou TUYA pre lokálne a diaľkové ovládanie elektronických zariadení a spotrebičov prostredníctvom internetu a WiFi siete 


Princíp činnosti kapacitné čítačky je založený na využití rozdielu kapacity medzi doskou snímača a povrchom prsta (vyvýšeniny a priehlbiny). Snímač predstavuje jednu dosku kapacitora a druhú dosku interpretujú jednotlivé miesta na prste. Odtlačok sa tak z pixelov získava v digitálnej forme. Pre načítanie obrazu sa prst prikladá na citlivú plochu osadenú veľkým množstvom elektród. Tie prevedú kapacitne odtlačok prsta na digitálny obraz, ktorý sa ďalej spracováva.

Výhodou tejto prevedením unikátnej čítačky je aj to, že podporuje vlastne všetky bežné používané možnosti identifikácie a prístupu teda biometriu / odtlačok prsta, RFID čip a klávesnicu a navyše je vodotesná a antivandal, čím sa jedná prakticky o unikát v ponuke nielen u nás. Pritom cena zostala ľudová, pri zachovaní kvality na ktorú ste v sortimente prístupových systémov zvyknutí. Teda žiadne tenké pliešky, ale masívne celokovové telo, antivandal a vodotesné!

Pri čítaní odtlačkov sú papilárne línie sú k podložke viac priľahlé ako medzery medzi nimi, takže majú vyššiu kapacitné odpor.

zooneway

 • Výhody - malý rozmer, jednoduchý princíp funkčnosti, vysoká kvalita a vysoká miera zabezpečnie, odtlačky prstov možno len ťažko kopírovať fotografií pod.
 • Nevýhody - kratšia doba životnosti, opotrebenie snímača snímača je väčšinou nutné meniť v rozmedzí 3 rokov (čo je skôr problém z organizačného hľadiska, ako z pohľadu ceny).


  VHODNÁ AJ DO EXTERIÉRU IP68

  MOŽNO POUŽIŤ AKO SAMOSTATNÚ ČÍTAČKU


Detailné informácie

Podrobný popis

Kapacitná vodotesná biometrická čítačka s klávesnicou, čítačkou RFID as WG26,  vodotesná IP68 , EM 125kHz, Prevedenie čítačky antivandal, kapacita pamäte čítačky je 10 000 užívateľov (kódom, odtlačok prsta, RFID karta)

Princíp činnosti kapacitné čítačky - čítačka odtlačkov prsta je založený na využití rozdielu kapacity medzi doskou snímača a povrchom prsta (vyvýšeniny a priehlbiny ). Snímač predstavuje jednu dosku kapacitora a druhú dosku interpretujú jednotlivé miesta na prste. Odtlačok sa tak z pixelov získava v digitálnej forme. Pre načítanie obrazu sa prst prikladá na citlivú plochu osadenú veľkým množstvom elektród. Tie prevedú kapacitne odtlačok prsta na digitálny obraz, ktorý sa ďalej spracováva.

Výhodou tejto prevedením unikátnej čítačky je aj to, že podporuje vlastne všetky bežné používané možnosti identifikácie a prístupu teda biometriu / odtlačok prsta, RFID čip a klávesnicu a navyše je vodotesná a antivandal, čím sa jedná prakticky o unikát v ponuke nielen u nás. Pritom cena zostala ľudová, pri zachovaní kvality na ktorú ste v sortimente prístupových systémov zvyknutí. Teda žiadne tenké pliešky, ale masívne celokovové telo, antivandal a vodotesné!
Klávesnica ZONEWAY TF1 je kompatibilný s mobilnou aplikáciou eWeLink pre lokálne aj diaľkové ovládanie elektronických zariadení a spotrebičov prostredníctvom internetovej a WiFi siete cez zabudovaná NO / NC / COM relé. RFID čítačka / klávesnica 
 funguje ako chytré bezdrôtovo ovládané relé s možnosťou programovania. Najčastejšie ako "medzikus" medzi dverami a elektro zámkom. Prípadne možno tou istou aplikáciou aplikácií ovládať diaľkovo silovo aj spotrebič (až 10A) cez relé ZONEWAY G1 . Samozrejmosťou je služba P2P, teda nie je potreba verejnej IP adresy a pod.

Zásuvka Sonoff S26 je ovládaná prostredníctvom mobilnej aplikácie eWeLink, ktorú podporujú inteligentné mobilné telefóny a tablety so systémom Android / iOS / ipadOS. Zásuvka je napájaná priamo z vašej siete 230V a je spárovaná s vašej domácej Wifi sietí, po spárovaní je možné pomocou aplikácie zásuvku ovládať ako lokálne (doma) tak vzdialene napríklad z práce / dovolenky či odkiaľkoľvek zo sveta , stačí byť pripojený kdekoľvek na internet. Zariadenie Sonoff si pamätá všetky nastavenia pri výpadku elektriny aj pri výpadku Wifi. Po výpadku elektriny dôjde k rozopnutiu relé, po opätovnom pripojení k elektrickej sieti sa zariadenie samo zapne a pokračuje v nastavenom režime. V prípade potreby je možné nastaviť, že sa zariadenie po opätovnom pripojení k elektrickej sietí buď zapne a pokračuje v nastavenom režime alebo zostane vypnuté. Prostredníctvom mobilnej aplikácii je možné zásuvku nielen zapínať a vypínať ale ďalej tiež programovať, deň / dni a čas zopnutia a vypnutia a cyklický režim, a to ako asynchrónne tak synchrónne.

Pri čítaní odtlačkov sú papilárne línie sú k podložke viac priľahlé ako medzery medzi nimi, takže majú vyššiu kapacitné odpor.

 • Výhody  - malý rozmer, jednoduchý princíp funkčnosti, vysoká kvalita a vysoká miera zabezpečnie, odtlačky prstov možno len ťažko kopírovať fotografií pod.
 • Nevýhody  - kratšia doba životnosti, opotrebenie snímača snímača je väčšinou nutné meniť v rozmedzí 3 rokov (čo je skôr problém z organizačného hľadiska, ako z pohľadu ceny).

vlastnosti:

 • Kovová. antivandal
 • Čítačka odtlačkov prstov, klávesnica, kontrolér vstupu, WG26 vstup / výstup
 • Kapacita: 10 000 užívateľov (kódom, odtlačok prsta, RFID karta)
 • Dva možnosti prístupu: kartou, odtlačkom prsta, kódom či kombináciou viacerých

Technická špecifikácia výrobca:

Card type: EM 125kHz

Sleep electricity: ≤30mA

Working voltage: DC12V - 24V ± 10%

Static electricity: ≤80mA

Reading Range: 3-6cm

Electric lock output: ≤3A

Humidity: 20% to 90% RH

Short-circuit Protect: ≤100μS

Door Opening Time: 0-99s (Adjustable)

Dimensions: 139 * 56 * 20mm

Originál EN návod ku stiahnutiu TU

 

Schéma zapojenia:

Dodatočné parametre

Kategória: ODTLAČOK
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: