TP-LINK Tapo C325WB, Vonkajšia Wi-Fi kamera, 4MP, 4.58mm, ColorPro

Kód: 5214
€98 €81,67 bez DPH
Na centralnom sklade
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Tapo C325WB je vonkajšia bezdrôtová IP kamera s technológiou ColorPro, vďaka ktorej dokáže zobrazovať farebné snímky aj za veľmi zlých svetelných podmienok, najmä vďaka objektívu s clonou F1,0 a snímačmi 1/1,79". S rozlíšením 2688x1520px kamera zachytáva snímky s dvojnásobným počtom pixelov oproti FullHD kamerám (2Mpx) a to v zornom poli až 127°.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka umelej inteligencii dokáže kamera rozoznať osoby, zvieratá alebo vozidlá a v závislosti od nastavenia tiež upozorniť na ich detekciu.Samozrejmosťou je možnosť nastavenia zóny detekcie.Záznamy z kamery možno ukladať lokálne na SD kartu s kapacitou až 512GB (nie je súčasťou balenia) alebo na cloudovú službu Tapo Care.Pripojenie kamery do siete je možné prostredníctvom WiFi alebo ethernetového kábla, umiestnenie vo vonkajšom prostredí nie je vďaka certifikácii IP66 problém.

 

Zažite jas denného svetla aj v noci


Kamera Tapo C325WB zachytáva živé farby aj pri veľmi nízkom okolitom osvetlení (až 0,0005 luxov), vďaka čomu poskytuje jasný a čistý obraz, aj keď je okolo čiernočierna tma.

 

 

Úplne nový zážitok z nočného videnia


Na rozdiel od iných farebných kamier s nočným videním, ktoré využívajú reflektory alebo svetlomety, kamera Tapo C325WB využíva technológiu ColorPro v spojení s neuveriteľným rozlíšením 2 688 x 1 520 pixelov, ktoré prinášajú úžasné výsledky za slabého okolitého osvetlenia. Doprajte si prirodzenejšie farby, jasnejší obraz a čistejšie snímky aj za zlých svetelných podmienok.

 

 

Neuveriteľne prirodzené farby a úžasné detaily za tmy


Reflektory obmedzujú podanie farieb na malú časť spektra a infračervené senzory vytvárajú iba čiernobiele snímky. S technológiou ColorPro môžete sledovať obraz, ktorý sa blíži jeho prirodzenému farebnému podaniu.

Dodatočné parametre

Kategória: BULLET - TUBE
? FUNKCIE: MOBILNÁ APLIKÁCIA, WIFI

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: