GoSmart Domový bezdrôtový batériový videozvonček IP-15S s wifi

Kód: 5147
€142 €118,33 bez DPH
Doručenie do 3 dní
Môžeme doručiť do:
28.3.2023

Udržujte kontakt so svojím domovom

Ako zostať v kontakte so svojím domovom a chrániť svoj majetok? S inteligentným zvončekom IP-15S z radu EMOS GoSmart budete mať neustály prehľad o tom, čo sa deje za vašimi dverami.

S obojsmernou hlasovou komunikáciou môžete komunikovať s vítanými aj neželanými návštevníkmi, aj keď ste mimo domova. Upozornenia odosielané na mobilný telefón vás budú informovať o zistenom pohybe pred dverami.

Viacero možností napájania zvončeka IP-15S ho robí ideálnym aj na miestach, kde nemôžete použiť existujúce rozvody. Inštalácia a uvedenie do prevádzky sú otázkou okamihu vďaka kompletnému dodávanému príslušenstvu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vždy viete, kto je za dverami

Inteligentný zvonček IP-15S je vybavený snímačom pohybu, ktorý po zistení pohybu odošle oznámenie s fotografiou návštevníka na váš mobilný telefón. Inteligentná funkcia detekcie ľudí dokáže eliminovať falošné poplachy spôsobené pohybom zvierat alebo vozidiel, takže sa zaznamenávajú len ľudia a ich tváre. 

Súbežne s odoslaním upozornenia sa spustí nahrávanie videozáznamu na kartu microSD alebo cloudové úložisko. Záznam si môžete kedykoľvek prehliadnuť a overiť si, kto bol pri vašich dverách.

 

Nikdy nezmeškáte návštevu

Inteligentný zvonček IP-15S ponúka možnosť videohovorov vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a kamere, čo vám umožní komunikovať a zdieľať informácie s novými návštevníkmi priamo z vášho mobilného telefónu. V čase vašej neprítomnosti môžete presmerovať zvoniaceho doručovateľa na suseda, požiadať nečakanú návštevu, aby počkala na váš skorý príchod, prípadne upozorniť osobu, ktorá sa podozrivo pohybuje pred vašimi dverami.

Dokonalý obraz vo dne aj v noci

Domáca starostlivosť vo dne aj v noci? Žiadny problém! Kamera Full HD (1080p) s pozorovacím uhlom 130° zabudovaná v inteligentnom zvončeku IP-15S je vybavená dvojmegapixelovým snímačom CMOS, ktorý zabezpečuje ostrý obraz bez skreslenia.

Dokonalý obraz osoby pred objektívom za všetkých svetelných podmienok zabezpečuje podpora nočného videnia na vzdialenosť až 10 m a funkcia IR cut. Vďaka tomu môžete 24 hodín denne sledovať, čo sa deje pred vašimi dverami.

 

 

Odolný nielen proti poveternostným vplyvom

Nekompromisnú odolnosť inteligentného zvončeka IP-15S proti akýmkoľvek poveternostným podmienkam zaručuje strieška na krytie a stupeň krytia IP65.

Bojíte sa, že vám niekto inteligentného asistenta ukradne? Nezúfajte! Zvonček je chránený bezpečnostnou upevňovacou skrutkou, ktorá ho upevňuje do nástenného držiaka, a v neposlednom rade aj alarmom proti neoprávnenej manipulácii s hlučnosťou 85 dB. Alarm sa aktivuje, keď sa preruší kontakt medzi zvončekom a konzolou, a spoľahlivo odradí každého zlodeja alebo vandala. Túto funkciu môžete v aplikácii EMOS GoSmart aj úplne deaktivovať.

Jednoduchá inštalácia na ľubovoľné miesto

Tlačidlo zvončeka s integrovanou kamerou možno napájať z 6 700 mAh Li-Ion batérie, ktorá zaručuje nepretržitú prevádzku až 10 mesiacov. O nízkej úrovni nabitia vás bude informovať upozornenie, takže nikdy nestratíte spojenie so svojím domovom. Tento spôsob napájania umožňuje inštaláciu tlačidla zvončeka aj na miestach, kde by to inak nebolo možné z dôvodu absencie napájacích káblov.

Po odstránení pôvodného zvončeka môžete použiť aj existujúce káble a napájať z napájacieho zdroja 12-24 V AC. V prípade blízkosti štandardnej zásuvky 220 V je ďalšou alternatívou napájanie pomocou kábla micro USB a napájacieho zdroja.

Na napájanie vnútorného bezdrôtového zvončeka postačia 3 kusy bežných batérií AA s výdržou na mnoho mesiacov a nie ste obmedzení jeho umiestnením v interiéri.

Po inštalácii na vybranom mieste stačí zariadenie pripojiť k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny s operačným systémom Android a IOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších TUYA kompatibilných inteligentných zariadení. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: