FACE Recognition 3D, rozpoznanie tváre, RFID 125kHz biometrická čítačka odtlačkov prstov a klávesnicou, USB a WG26-34, Crypton x112 4v1

Kód: 3548
Novinka
Značka: CRYPTON
€189 €157,50 bez DPH
Nedostupné

Systém na rozpoznávanie tváre. Čítačka geometrických charakteristík tváre porovnáva sa s databázou, keďže ide o 3D rozpoznanie pomocou dvoch kamier, teda duálne, je prakticky nemožné systém bežne prekonať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Systém na rozpoznávanie tváre / tváre (či systém pre rozpoznávanie tváre) je čítačka geometrických charakteristík tváre a porovnáva sa s databázou, keďže ide o 3D rozpoznanie pomocou dvoch kamier, teda duálne, je prakticky nemožné systém bežne prekonať.

Pridávanie jednotlivých užívateľov prebieha cez jednoduché a prehľadné grafické menu cez klávesnicu. Jednotlivému užívateľovi možno zaregistrovať tvár, kedy načítanie prebieha 8x za sebou, tak aby bolo možné zapísať užívateľa skutočne čo najpresnejšie. Ďalej má každý užívateľ možnosť zaregistrovt až dva odtlačky prstov do jendoho používateľského profilu, jeden kód a zadavatelný cez klávesnicu a ako posledný jeho čip. V neposlednom rade je samozrejmosťou možnosť zadať jeho užívateľskú úroveň (admin / user, ...)

Wiegand výstup je možné nastaviť buď WG26 alebo WG34. Názvom "Wiegand" sa označuje rozhranie používané obvykle u čítačiek bezkontaktných kariet. Pomenované je po Johnovi R. Wiegand, objaviteľovi javu, ktorý bezkontaktné karty využíva. Rozhranie sa ale rozšírilo nielen pre čítačky, ale aj klávesnica a ďalšie zariadenia zvyčajne používané v prístupových systémoch. Výstup z logu je možné samozrejme vyexportovať aj cez USB port a redukciu ktorá je súčasťou balenia.

Pre náročené je možné nastaviť až 50 rôznych kalendárov / týždňov v nich jednotlivé dni a časy, kedy je možné klávesnicou otvárať. Nastavenie doby otvorenia zámku po autorizácii možné nastaviť v rozsahu 0-255 sekúnd, možno zvoliť ako zámok typu NO alebo NC tak NG (otváranie Groud). Odporúčame inštalovať s ochrannou "zhášacej" diódou v závernom smere, ochránite a predĺžite tak životnosť kontaktov relé, ktoré sa nebudú poškodzovať vyindukovaným napätím pri rozopnutí kontaktov relé.

Odporúčame napojenie cez Wiegand s našimi riadiacimi jednotkami v ponuke napríklad radu inBio či BC800NT

Túto cenové dostupnú čítačku X122 ako HI-TECH prístupových systémov odporúča naozaj všetkým náročným zákazníkom a tým ktorí majú radi moderné elektroniku. Určite je nesklame!

Nastavenie pre autorizáciu je možné kombinovať:

čokoľvek zo zaregistrovaného (odtlačok prsta, jeden alebo druhý, FCR - tvár, rfid karta / čip, zadanie kódu cez klávesnicu)
kombinácia odtlačok prsta + FCR - tvár
kombinácia odtlačok prsta - jeden alebo druhý + FCR - tvár, + zadanie kódu cez klávesnicu
kombinácia FCR - tvár + zadanie kódu cez klávesnicu
kombinácia odtlačok prsta + rfid karta / čip
kombinácia FCR - tvár + rfid karta / čip
kombinácia odtlačok prsta, jeden alebo druhý + FCR - tvár + rfid karta / čip
Hlavné vlastnosti výrobku:

pamät na uložené tváre: 500
pamät na odtlačky prstov: 1500
pamät na počet kódov cez klávesnicu: 500
pamät na počet udalostí: log na 60000
komunikácie cez: USB a WG
čítanie kariet: ID - EM Marine 125kHz ŠTANDART alebo voliteľne IC 13,56MHz / HID 125kHz
Špecifikácia od výrobcu:
model x112
Face Recognition 500
Fingerprint recognition 1500
Password identification 500
Recording 60000
Communication TCP / IP
Display TFT2.8inch
Voice English, Chinese, Traditional
Verification Face, fingerprint, password
Swipe ID / IC / HID
Size 200 * 89 * 30mm
Custom made

(Úprava možná)

1000 Face Recognition. WIFI. GPRS
Návod na stiahnutie TU

Schéma zapojenia:

Dodatočné parametre

Kategória: ODTLAČOK
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: