Elektronické digitálne dverové Wi-Fi kukátko Eques MINI 3S

Kód: 5153
€230 €191,67 bez DPH
Na centralnom sklade.
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Digitálne Wi-Fi kukátko na dvere VEIU Mini 3S je ďalšou generáciou veľmi úspešného modelu VEIU Mini. Zariadenie kombinuje bezpečnostné funkcie s používateľsky prívetivým flexibilným používaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálne dverové Wi-Fi kukátko EQUES Mini 3S

Digitálne dverové Wi-Fi kukátko VEIU Mini 3S je novou generáciou veľmi úspešného modelu VEIU Mini. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s používateľsky komfortným flexibilným použitím.

 

Eques Mini 3S - Popis zariadenia

Zariadenie sa skladá z vnútornej časti - monitora, vonkajšej časti - kamerovej jednotky a držiaka na dvere. Vonkajšia časť obsahuje kvalitnú 2MP kameru vo FULL HD 1080P rozlíšení, pohybový PIR senzor, infračervenú diódu nočného prísvitu, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným 4.3” dotykovým IPS LCD displejom, ovládacím tlačidlom, konektorom MicroUSB na dobíjanie a slotom na SD kartu na ukladanie snímok alebo video záznamov. Naspodku má USB-C konektor na prepojenie s kamerovou jednotkou. Vnútorná časť sa dá pohodlne kedykoľvek zložiť z držiaka, napríklad kvôli nabíjaniu.

wwwproduct
www zvonek2

Okamžité spojenie s návštevníkom

Vďaka Wi-Fi prepojeniu dôjde v okamihu zazvonenia k aktivácii aplikácie Eques vo vašom smartphone a vy môžete vidieť obraz návštevníka a súčasne s ním obojsmerne komunikovať. Kukátko taktiež vďaka PIR senzoru umožňuje nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami a v prípade zaznamenania nechceného pohybu zasiela notifikácie do mobilnej aplikácie Eques. Aplikácia je dostupná zadarmo pre operačné systémy Android a iOS.

Jednoduchá konfigurácia a ovládanie

Konfigurácia zariadenia je tiež veľmi jednoduchá vďaka dotykovému farebnému displeju s uhlopriečkou 4.3“ a menu kompletne v českom jazyku. Displej môžete pohodlne aktivovať pomocou tlačidla "Menu" a potom jednoduchým dotykom vybrať potrebné parametre.
Nastavovanie je možné tiež vykonávať pohodlne a na diaľku priamo v aplikácii Eques. Parametre tak môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek zmeniť.

veria3001 w 09
veria3001 w 07

Jednoduchá inštalácia

Vďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či náročnej a nákladnej úpravy dverí.
Štandardným otvorom (o veľkosti 18-58 mm) pre kukátko, sa pretiahne prepojovací FPC káblik a skrutkovým spojením držiaka s vonkajšou kamerou sa kukátko pripevní k dverám. Monitor sa potom len zasunie do držiaka a cez nový USB-C konektor dôjde k vzájomnému prepojeniu monitora a vonkajšej kamerovej jednotky.

Automatické nahrávanie pri zvonení a PIR

Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému vytvoreniu záznamu a vyrozumeniu používateľa prostredníctvom notifikácie do spomínanej aplikácie. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 180°, takže získate široký prehľad o tom, kto sa práve pri Vašich dverách nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nazeranie do bytu cez optiku, ako je to možné pri bežných dverových kukátkach. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete ísť návštevníkovi otvoriť dvere, získať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať cez aplikáciu v rámci obojsmerného prenosu hlasu.
Aplikácia tak umožňuje bezpečnú komunikáciu bez nutnosti otvorenia dverí, čo je veľmi žiaduce v prípade, že je doma malé dieťa alebo senior.

veria3001 w 10
veria3001 w 11

Miestne úložisko na karte SD a tiež v cloude

Na ukladanie snímok je určené externé úložisko s podporou pamäťovej MicroSD karty až do veľkosti 128 GB. Súčasne sú snímky aj videá (max.10 sekúnd) na dobu 5 dní ukladané do cloudového úložiska, odkiaľ si ich môžete stiahnuť do svojho smartphonu. Vo vašom zariadení na SD karte sú snímky a videá uložené vždy v celkovej dĺžke a je možné ich prezerať v PC.

Batéria a nový systém riadenia batérie

Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 5 000 mAh s výdržou až 40 dní v pohotovostnom režime. Batéria je dobíjaná prostredníctvom MicroUSB rozhrania. Na jeho dobíjanie je možné použiť adaptér (odporúčame 5 V / 2 A) alebo záložný zdroj (power banku).

Systém riadenia batérie (BMS) je technológia určená na dohľad nad batériovým blokom, ktorý je súborom batériových článkov elektricky usporiadaných v konfigurácii rad x stĺpec tak, aby poskytoval cieľový rozsah napätia a prúdu počas určitého časového obdobia pri očakávaných scenároch zaťaženia.

veria3001 w 06
 veria3001 w 05

Jednoduché spárovanie a Wi-Fi komunikácia

Zariadenie podporuje iba Wi-Fi pásmo 2,4 GHz.
Vzájomné spárovanie zariadenia s aplikáciou je jednoduché a prebieha cez načítanie vygenerovaného QR kódu. Smartphone musí byť v čase párovania na Wi-Fi sieti 2,4 GHz!
Prenos dát do mobilného zariadenia je využívaný Vašou domácou Wi-Fi sieťou. Pre zaručenie rýchleho a bezpečného streamovania videa odporúčame priamy dohľad Wi-Fi routera s kukátkom.

Technická špecifikácia:

 • Model: VEIU Mini 3S (A30)

 • Kamera: 2.0 MP, Full HD 1080P, uhol záberu 180°

 • Displej: Dotykový LCD, 4.3'', rozlíšenie 480 x 272

 • Napájanie: Lítiová batéria, 5 000 mAh

 • Pohotovostný režim: Až 40 dní

 • Interná pamäť: 500 kB

 • Externá pamäť: Podpora MicroSD kariet (až 128 GB)

 • Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n 2.4 GHz

 • Mobilné aplikácie: Android verzia 5.0 a vyššia, iOS 9.0 a vyššia

 • Šírka dverí: 35 až 110 mm

 • Priemer otvoru pre montáž: 18 až 58 mm

 • Rozmery (monitor / kamera): 115 x 89 x 28 mm / priemer 63 x 18 mm

 • Hmotnosť (monitor / kamera): 245 g / 115 g

 • Teplota skladovacia / prevádzková: -30 °C ~ +60 °C / -20 °C ~ 50 °C

 • Vlhkosť skladovacia / prevádzková: 10% ~ 85% / 20% ~ 75%

 • Jazyk menu: Čeština

 • Farebné prevedenie: Sivá

 • Materiál: ABS plast / zliatina zinku

  Montáž
  Všetko potrebné na montáž digitálneho kukátka vrátane spojovacieho materiálu nájdete vo vnútri každého balenia.

  Obsah balenia
  Vnútorný LCD monitor, vonkajšia kamera, USB kábel, držiak, montážne skrutky 6ks, manuál

veria3001 w 02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: