Prístupový systém CF1200, klávesnica, displej, čítačka kariet a prstov, monitorovaním prístupov

Kód: 2751
Novinka
Značka: ACS ZONEWAY
€240 €200 bez DPH
Na centralnom sklade.
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

CF1200 je pokročilý prístupový systém, ktorý je monžné prevádzkovať samostatne alebo spolu s centrálnou riadiacou jednotkou.

 

Jedná sa o pokročilé zariadenie s mnohými funkciami, vďaka ktorému je možné pohodlne a efektívne kontrolovať přísupy do miestnosti. Čítačka dokáže rozpoznať až 1000 užívateľov pomocou odtlačku prsta, čipové karty alebo PIN kódu.

 Zariadenie obsahuje farebný LCD displej a uživetelské menu v češtine, vďaka ktorej je možné veľmi jednoducho celé zariadenie obsluhovať, a to vrátane registrácie nových užívateľov alebo spôsobom pripojenia k počítaču.

Detailné informácie

Podrobný popis

CF1200 je určený do vnútorných priestorov, napriek tomu je veľmi kvalitne spracovaný. Klávesnica má istý stist, čítačka odtlačkov funguje spoľahlivo.

 

Pomocou LCD displeja možno spätne monitorovať aktivitu užívateľov. Je možné sledovať, ktorý používateľ a kedy sa pokúšal vstúpiť do miestnosti. V užívateľskom menu je tiež možné nastaviť presné hodiny alebo dni, v ktorých má jednotka nechať dvere uzavreté alebo otvorené. Všetko je možné nastaviť samostatne bez počítača alebo ďalšieho zariadenia.

 

Registrovaných užívateľov možno zaraďovať do skupín, ktorým je možné hromadne povoľovať alebo zakazovať prístupy do miestnosti. Obsluha s LCD displejom je jednoduchá a prehľadná.

 

Zariadenie možno samozrejme pripájať do centrálnych riadiacich jednotiek a to pomocou Wiegand 26 (WG26) alebo Wiegand 34 (WG34).

 

Zariadenie je tiež možné pripojiť k počítaču. V cene zariadenia je profesionálny monitorovací softvér, ktorým možno sledovať všetky udalosti, ktoré zariadenie uchováva. Pripojiť možno čítačku pomocou LAN sieťového kábla (TCP / IP), pomocou RS485 alebo možné dáta prenášať cez USB disk. Zariadenie má slot mini USB, ktorý možno rozšíriť dodávanú redukciu na bežný rozmer USB.

 

 

 

Technické parametre:

 

 Platforma

ARM7

Obrazovka

1.8 palce TFT-LCD 

Kapacita otisků prstů

1000(standard),lze rozšířit na 3000,5000

Počet záznamů

100000

Komunikační módy

USB. RS485. TCP/IP 

Čtečka

125K HZ RFID a optický 13.56MHZ Mifare

Wiegand

Vstup/Výstup

Rychlost rozpoznání

<1 sekunda

LED

Červená/modrá

Provozní teplota

-25℃~45℃

Provozní vlhkost

20%~80%

Napětí

+12V

Rozměry

185mm X 60mm X 30mm

 

Obsah balení

  • Crypton CF1200
  • Popis zapojenia (anglicky)
  • Manuál (anglicky)
  • CD so softwarom pre pripojenie k PC - ku stiahnutiu TU
  • Príslušenstvo pre pripojenie USB/RJ45/RS485

Dodatočné parametre

Kategória: PRÍSTUPOVÉ SYSTÉMY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: