Kombinovaná klávesnica s RFID EM+Mifare Sebury sKey2

Kód: 4937
€85 €70,83 bez DPH
Na centralnom sklade
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

sKey2 klasická široká verzia vodotesnej kombinovanej klávesnice a čítačka RFID čipov ktoré podporuje ako klasické EM čipy na frekvencii 125kHz tak MIFARE čipy 13,56MHz (EM/HID/MF/NFC karty/čipy). Pracuje ako autonómna jednotka alebo v kombinácii s ďalším zariadením Sebury. Disponuje pamäťou pre 2000 kódov RFID a PIN kódov. Kryt je vyrobený z masívneho pozinkovaného kovu metódou, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Antimagnetické prevedenie, nová updatovaná verzia s vylepšeným snímačom odtlačku prsta.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zariadenie je tiež možné prepojiť so systémom Jablotron, napríklad cez JA-111H-ADKombinovaná klávesnica a čítačka RFID čipov (kariet) Sebury sKey2 je výkonnejšou verziou predchádzajúceho typu sKey-W-w. Plne využíva kvalitného elektronického obvodu a precízneho spracovania. Kovový pozinkovaný kryt zaisťuje odolnosť proti vandalom a nástrahám počasia. Klávesnica je využívaná najmä pri zabezpečení podnikateľských priestorov, kancelárií, výrobných podnikov, bytových domov atď. Programovanie kombinovanej klávesnice sa vykonáva veľmi jednoducho priamo cez klávesnicu alebo po načítaní manažérskeho odtlačku prsta/prístupovej karty. Dostupný je jednoduchý návod na stiahnutie nižšie.

Kombinovanú klávesnicu sKey2 je možné prevádzkovať samostatne s elektronickým zámkom ako autonómnu jednotku na ovládanie jedných dverí s použitím špeciálneho 12 V zdroja napájania (BPS-01), príp. s použitím všeobecného zdroja napájania 10-14V (12 V). Alebo ju je možné prepojiť s ďalšou sPress2 (príp. s inou sekundárnou čítačkou) pre zaistenie priechodu jedných alebo dvoch dverí, príp. je možné sPress2 napojiť na ovládaciu jednotku Sebury (BC800NTx či ďalšie WG riadiacej jednotky). Ku klávesnici je možné pripojiť výstupné odchodové tlačidlo (BT, sButton).

Načítanie odtlačkov prsta prebieha na základe techniky čierneho pozadia. Nespornou výhodou je nemožnosť skopírovať odtlačok, čítačka vždy identifikuje iba platný odtlačok. Pre perfektné načítanie prsta aj v prípade dažďa odporúčame dovybaviť čítačku vonkajšou krytkou.

V pohotovostnom režime sa čítačka odtlačkov prsta automaticky prepína do režimu spánku. Prebudenie prebehne veľmi rýchlo po priblížení sa k čítačke vďaka senzoru na tele. Táto funkcia šetrí energiu a predlžuje životnosť čítačky.

Disponuje rozhraním Wiegand 26-37, ale je možné prevádzkovať aj samostatne za pomoci relé. Na zadnej strane čítačky je umiestnený spínač (tamper) a alarm pre signalizáciu sňatí zadného krytu.

Oproti starším verziám je táto druhá generácia "II" vylepšená, na základe negatívnych dlhodobých skúseností pri starších modeloch (sTouch-W-w).

Vlastnosti sKey2:

Silné zinkové pokovovanie masívneho kovového tela v anti-vandal prevedení, IP 68
Infračervený ovládač a správcovská karta pre jednoduché nastavenie
Prístup až 2000 užívateľov (PIN+ RFID EM alebo MF kariet)
Zabudovaná čítačka 125 kHz EM kariet a zároveň 13,56 MHz Mifare
Štandard Wiegand 26 až 37 (vstup aj výstup)
Prevádzka ako samostatná autonómna čítačka alebo Wiegand čítačka
Nastaviteľný výstupný čas dverí, alarmu, čas otvorenia dverí
Zabránenie odblokovaniu zámku silným magnetizmom, skratovaním, prerušením obvodu atď.
Zobrazenie pracovného módu pomocou LED signalizácie (červená, žltá, zelená, ....)
Technické parametre:

Typ: sKey2
Prevedenie: pozinkovaná oceľ, odolné, anti-vandal
Použitie: vnútorné i vonkajšie (IP68)
Vstupné napätie: 12 V až 24 V DC ± 10 %
Zaťažiteľnosť relé: 12-24V / 2 A
Odoberaný prúd: ≤ 20 mA (v pohotovosti), ≤ 80 mA (pri činnosti)
Počet používateľov: 2000 (RFID+PIN)
Typ RFID kariet: EM 125 kHz a zároveň MF 13,56 MHz
Čítacia vzdialenosť kariet: 3 - 6 cm EM, cca 2cm MIFARE
Operačná teplota: - 20°C ~ +60°C
Operačná vlhkosť: 20 - 95 % (nekondenzujúca)
Čas čítania odtlačku/identifikácie: < 1 s
Doba aktivácie relé: 1 - 99 sekúnd
Nastavenie alarmu: 0 - 3 minútyRada na inštaláciu:

V prípade, že sa Vám nedarí sprevádzkovať s el. zámkom, je potrebné diaľkovým ovládačom v menu nastaviť, či má byť u čítačky kontakt v kľude zopnutý, alebo rozopnutý.

Obsah balenia:

1x čítačka sKey2
1x sada hmoždiniek a skrutiek
1x návod v anglickom jazyku
Manuál programovací na stiahnutie TU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: