2MPx WIFI P2P TUYA videozvonček s klávesnicou, RFID a biometrickou čítačkou | ZONEWAY V3-F

Kód: 5204
€94 €78,33 bez DPH
Na centralnom sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

S WiFi dverovým zvončekom sa vám nastane, že by ste neboli schopní rozpoznať, kto na vás zvoní. Vďaka kvalitnej optike, ktorá vytvára záznam až v rozlíšení 1080p, ľahko rozpoznáte všetky detaily. 2Mpx širokouhla Sférická šošovka kamery zaznamenáva obraz v širokom uhle 140 ° stupňov (166 ° diagonálne). Pre obojsmernú hlasovú komunikáciu je samozrejmosťou vstavaný reproduktor a tiež citlivý mikrofón, ktorému neujde ani to najmenšie šuchnutie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete kompletný a kvalitný kovový WIFI videozvonček za výhodnú cenu? Máme pre Vás elegantné kovové antivandal videozvonček s RFID čítačkou, klávesnicou, biometrickou kapacitnou čítačkou odtlačkov prstov a kamerou s nočným videním (integrovaným IR prísvitom) a podsvietenými tlačidlami klávesnice a tláčidla zvonku. Pri videozvončeku s RFID čítačkou postačuje (keď sa vraciate domov,) priložiť kartu či čip, ktorý nie je potrebné ani vyberať z peňaženky, a vrátka/vráta sa Vám otvoria. Alebo postačuje zadať kód alebo použiť mobilnú aplikáciu. Vďaka možnosti pripojenia na elektronický zámok priamo z ovládacej jednotky môžete rovno zvoniacemu odomknúť.

Princíp činnosti aj videozvonku a jeho biometrické kapacitné čítačky je založený na využití rozdielu kapacity medzi doskou snímača a povrchom prsta (vyvýšeniny a priehlbiny). Snímač predstavuje jednu dosku kapacitora a druhú dosku interpretujú jednotlivé miesta na prste. Odtlačok sa tak z pixelov získava v digitálnej forme. Na načítanie obrazu sa prst prikladá na citlivú plochu osadenú veľkým množstvom elektród. Tie prevedú kapacitne odtlačok prsta na digitálny obraz, ktorý sa ďalej spracováva. Papilárne línie sú k podložke viac priľahlé ako medzery medzi nimi, takže majú vyšší kapacitný odpor.

Výhody - malý rozmer, jednoduchý princíp funkčnosti, vysoká kvalita a vysoká miera zabezpečia, odtlačky prstov je možné len ťažko kopírovať fotografií a pod.
Nevýhody - kratšia doba životnosti, opotrebenie snímača snímača je väčšinou nutné meniť v rozmedzí 3 rokov (čo je skôr problém z organizačného hľadiska, než z pohľadu ceny).
Tam kde konkurencia vyčerpala už všetky svoje funkcie, WiFi Smart dverový zvonček s integrovanou IP kamerou sa ešte len rozbieha. Po pripojení k domácej WiFi sieti totiž získate plejádu možností. Najzaujímavejšia je obojsmerná komunikácia pomocou mobilnej aplikácie. Ste v práci a napríklad na vás zvoní poštár? Žiadny problém, pretože notifikácia vás na túto situáciu upozorní a dokonca si môžete pustiť živý stream as poštárom hlasovo komunikovať -otvoriť mu vráta a vráta mu potom zatvorí, potom čo balíček nechá za vrátami.

S WiFi dverovým zvončekom sa vám nastane, že by ste neboli schopní rozpoznať, kto na vás zvoní. Vďaka kvalitnej optike, ktorá vytvára záznam až v rozlíšení 1080p, ľahko rozpoznáte všetky detaily. 2Mpx širokouhla Sférická šošovka kamery zaznamenáva obraz v širokom uhle 140 ° stupňov (166 ° diagonálne). Pre obojsmernú hlasovú komunikáciu je samozrejmosťou vstavaný reproduktor a tiež citlivý mikrofón, ktorému neujde ani to najmenšie šuchnutie.

Odomknutie je možné aj napriek P2P mobilnej aplikácii kedy nie je potreba verejnej IP adresy, ale všetko beží cez bezplatný cloud od výrobcu. Pripojenie elektrického zámku alebo ovládanie brány/dverí (12V DC) sa vykonáva k vonkajšej jednotke zvončeka - ktorá obsahuje relé s kontaktmi NO/NC/COM a zaťažiteľnosťou až 2A.

Integrovaná kamera vo vnútri dverného zvončeka podporuje detekciu pohybu vo viacerých oblastiach, čo umožňuje naozaj efektívny monitoring. Po detekcii pohybu zašle zariadenie na Váš mobilný telefón upozornenie o narušení daného priestoru pomocou chytrej aplikácie a vy tak hneď vidíte, kto to na vás zvoní bez toho, aby ste museli chodiť k dverám alebo ich navyše otvárať. WiFi dverný zvonček s kamerou je vybavený aj pamäťou na ukladanie záznamu.

Smart dverový zvonček vás vďaka nočnému videniu postráži aj v noci (osvetlenie s dosahom až 5 metrov umožňuje sledovať všetko, čo je pre Vás podstatné). Samozrejmosťou je vzdialené pripojenie k dvernému zvončeku pomocou mobilných telefónov a multimediálnych zariadení Apple iPhone alebo zariadení s operačným systémom Android.

Múdra mobilná aplikácia "TUYA SMART" alebo "SMART LIVE-SMART LIVING" umožňuje ovládanie a kontrolu nad Vašou domácnostou odkiaľkoľvek na svete iba za pomoci internetu a Vášho mobilného telefónu. Nepotrebujete žiadnu riadiacu jednotku alebo "bránu". Aplikácia je podporovaná v slovenskom jazyku.

Súčasťou dverného zvončeka je integrovaný držiak na uchytenie na stenu. Inštalácia dverného zvončeka je veľmi jednoduchá. Dverný zvonček je určený na monitorovanie vonkajších priestorov.

SMART Wifi - IP zvonček je skvelým prínosom do moderného domova. Jedná sa principiálne o IP kameru so širokým uhlom záberu až cca 140 ° vstavanú do vonkajšej jednotky zvončeka, ktorý sa pripojí na domácu sieť cez Wifi. Po zazvonení zvonček zavolá na mobil v ktorom bude nastavená mobilná aplikácia a ktorá je tiež zadarmo. Pre prevádzku nie je nutná verejná IP adresa. Od výrobcu je zadarmo poskytovaná cloud služba P2P. Zvonček vie návštevníkovi otvoriť dvere cez vstavané relé. Popora IEEE802.11b/g/n a WEP, WPA/WPA2 šifrovanie. Defaultná podpora NO i NC typov zámkov (pod napätím zamknuté/pod napätím odomknuté)

Podporuje tiež tzv. TOGGLE mód – učebnicový prípad funkcie bistabilného relé. To znamená že je možné nastaviť tak, že po zadaní kódu, alebo priložením čipu klávesnica zopne či rozopne relé v stave vytrvá až do ďalšieho správnom zadaní kódu, alebo priložení čipu. V praxi bude funkcia vyzerať takto: kód -> zopnuté po ľubovoľnú dobu -> kód -> rozopnuté -> kód -> zopnuté -> kód -> rozopnuté ...atď. Stále dookola.

Videotelefón Wi-Fi je ideálny zvonček pre byty a domy, ktoré môžu prijímať audio a video priamo na smartfóne alebo tablete. Dokonca môžete byť ďaleko od domova, a to vďaka pripojeniu k internetu, budete vedieť, kto zvoní na vaše dvere a vďaka spätnej kombinácii audio, budete môcť hovoriť s touto osobou. Poštár s balíkom, keď ste v práci? Teraz môžete jednoducho požiadať o uloženie balíčka napríklad u suseda alebo nechať vhodiť pod kamerou do schránky.

Video zvonček WIFI s kódovou klávesnicou je jedným z najmodernejších zariadení svojho druhu na slovenskom trhu. Jeho technologická prevaha umožňuje užívateľovi prijímať audio a videohovory vo FULL HD na vašom smartfóne/tablete a ovládať ho na diaľku. Táto situácia môže nastať napr. otvorenie elektrozámku bránky a pustenie návštevy. Ďalšou výhodou tohto zariadenia je funkcia detekcie pohybu, ktorá odošle správu majiteľovi na telefón, ten môže pomocou aplikácie vytvoriť snímku alebo nahrať video z kamery zvončeka. V nočnom režime obraz z kamery je vidieť na vzdialenosť max. 10 metrov (typicky 5-6m) pomocou 4 diód LED, vďaka čomu je obraz jasný aj v horších podmienkach. Jasko posledná výhoda je aj zabudovaná klávesnica, ktorá umožňuje prístup zadaním kódu.

Ako zvonček funguje?

Hosť stlačí tlačidlo zvončeka na zariadení.
Bezdrôtový prijímač umiestnený doma zahrá predvolenú melódiu (možno prevádzkovať aj bez tohto príjmača)
Zvonček "zavolá" na mobil alebo tablet, ktorý má spustenú príslušnú aplikáciu. (Pozn. spustenie aplikácie je možné nastaviť automaticky so štartom telefónu/tabletu)
Majiteľ hovor prijme. Zvonček podporuje obojstrannú audio komunikáciu
Spustí sa mobilná aplikácia, ktorá ukazuje živé video a obojstranne prenáša zvuk.
Tlačidlom v mobile môžem odomknúť dvere - tzv. odzvoniť

Ke zvonku se lze samozřejmě kdykoli připojit i bez stisknutí tlačítka zvonku a zobrazovat si obraz se zvukem. Celý přenos funguje přes místní síť nebo internet. Není potřeba veřejná IP adresa ani jiné nastavení routeru. Jednoduše stačí zvonek připojit k internetu, nainstalovat si mobilní aplikaci a začít fungovat. Komunikace a zazvonění proběhne i pokud nejste v dosahu lokální WIFI sítě, ale pouze na datové síti 3G/4G LTE.

Podpora i TOGGLE módu - tzv. TOGGLE mód - účebnicový případ funkce bistabilního relé. To znamená že lze nastavit tak, že po zadání kódu, nebo přiložením čipu klávesnice sepne či rozepne relé ve stavu vytrvá až do dalšího správném zadání kódu, nebo přiložení čipu. V praxi bude funkce vypadat takto : kód -> sepnuto po libovolnou dobu -> kód -> rozepnuto -> kód -> sepnuto -> kód -> rozepnuto ...atd. Stále dokola.

Možnost připojit drátový zvonek WD28 (B12) - na prodej ZDE

zapojení drátového zvonku WD28 (B12):

červený kabel - napájecí zdroj 12V zvonku mínus / černý - napájecí zdroj 12V zvonku mínus (-) / žlutý - svorka DC+ na videozvonku / modrý kabel zvonku - svorka ALARM- na videozvonku
Vlastnosti dverného SMART WIFI videotelefónu ZONEWAY V3-F:

Dverný videotelefón WIFI Smart Doorbell s podporou využívania viacerými užívateľmi
monitorovanie z mobilného telefónu/tabletu (Android, iOS) - v cene je aplikácia do mobilného zariadenia (Android, iPhone, iPad)
farebná HD kamera 1/3 CMOS, 2MPx
pozorovací uhol: cca 166° uhlopriečne, a cca 140° vodorovne
interkom s mikrofónom a vonkajším reproduktorom zabudovaným v tele
Návštevník môže zaznamenať správu v prípade neprítomnosti používateľa
podsvietené zvončekové tlačidlo, podsvietená klávesnica
podpora bezpečného zadania PIN (6 číslic) na klávesnici (skryté zadanie 20 číslicami)
nočný IR LED prísvit max. 10m, typicky 5-6 metrov
pohybový PIR senzor, vstavaná detekcia pohybu (ovládanie z mobilu)
stavová modro/červená LED
zabudovaný WIFI modul pre pripojenie k routeru / smartfónu / pripojenie cez WIFI
výstup spínacieho relé (NO/NC) pre pripojenie elektronického zámku dverí 12V (max. 2A)
vzdialené zobrazenie kamery na mobile, obojsmerná komunikácia s návštevníkom (oneskorenie max. cca 2-5 sekúnd)
pri zazvonení sa dverný videotelefón automaticky prepojí s mobilnou českou aplikáciou vo vašom mobile, ktorá sa spustí a zazvoní.
nastavenie hlasitosti zvonenia a voľba melódie zvonenia (nastavuje sa z mobilu)
prevádzka vonkajšie videotelefónu s kamerou - napájací zdroj 12-18V DC (nie je súčasťou balenia)
jednoduchá povrchová montáž pomocou priloženého inštalačného držiaka
na vonkajšie použitie - krytie IP 68
Relé na spínanie - otváranie zámku na diaľku, TYP NO aj NC !
odporúčame v prevádzke s prídavným aditívnym posilňovacím relé BRB-01 alebo PCB-502
Jeho základné funkcie:

FULL HD kamera - vždy jasný výhľad na Váš vstupný priestor so širokouhlou HD kamerou. Nastavenie rozlíšenia videa od 640x480 až po 1280x720.
Detekcia pohybu - pohybový senzor aktivuje kameru a spustí okamžitý mobilný poplach pri detekcii pohybu (nastaviteľné v mobilnej aplikácii).
LED podsvietenie- LED podsvietenie svieti na indikáciu toho, že je zariadenie v prevádzke.
Zapojenie elektronického zámku 12V/max 2A (kapacita produvové spínacieho relé) z vonkajšej video-jednotky - ovládanie zámku je možné z aplikácie v mobile alebo bezpečným zadaním PIN na klávesnici zariadenia
Funkcia Tamper - kontakt proti odcudzeniu zariadenia, spustí sirénku s poplachom. Záznam každého vykonaného odomknutia zámku a detekovaného pohybu.
Dodávaný vnútorný wifi zvonček s nastaviteľnou hlasitosťou obsahuje niekoľko melódií.
Špecifikácia

farba: strieborná/čierna
materiál: plast/nerez
funguje v každom dome s existujúcim vchodovým zvončekom alebo bez zvončeka
1080p HD video (kamera 1/3 CMOS) 25-30 FPS
uhol výhľadu 140° vodorovne, 166°uhlopriečne
operačná teplota -10 - 50°C (-20°C pri trvalom napájaní, štart max z -10°C)
2,4 GHz Wi-Fi / LAN kábel (RJ-45)
nočné videnie - prísvit
obojsmerné audio s potlačením šumov
aplikácia na iOS, Android
Specifikace od výrobce:

 

Product Parameter Parameter Descr1ption
Model V3-F
Product Name WIFI Video Intercom Access
 
Video Intercom
Network 2.4G WiFi connection
Pixel 2.0Mpx (1080P)
Visual Angle Horizontal   140° wide angle
Night Vision IR-CUT (Colorful at daytime, black and white at   night)
Extended Memory TF card with unlimited capacity
Intercom Full duplex voice intercom
Other Functions Motion detection; Playback; Take picture/video; Unlock remotely
 
Access Control
User Capacity 1000(100 fingerprints + 900 card&PINs)
Common User 988
Visitor User 10
Panic User  2
PIN Length 4~6 digits
Proximity Card Reader EM or Mifare
Radio Technlogy 125KHz/13.56MHz
Read Range  2~6cm
Wiring Connections Relay output, exit button, alarm, door contact, Wiegand input/output
Relay One (NO, NC, Common)
Adjustable Relay Output Time 0~99 Seconds (5 seconds default)
Lock Output Load 2 Amp Maximum
Wiegand   Interface   EM card version: Wiegand 26~44 bits input & output (Factory default: Wiegand 26bits)
Mifare card version:Wiegand 26~44 bits input & output (Factory default: Wiegand 34bits)
PIN Output 4 bits,8bits (asc11),10 digits Virtual Number(Factory default:4bits)
 
Electric
Operating Voltage DC 12V
Idle Current ≤ 150mA
Active Current ≤ 250mA

 

APLIKACE "TUYASMART" KE STAŽENÍ:

Odkaz pro Android: Tuya Smart

Odkaz pro iOS: Tuya Smart

 

APLIKACE "SMART LIFE- SMART LIVING" KE STAŽENÍ:

Odkaz pro Android: Smart Life - Smart Living

Odkaz pro iOS: Smart Life - Smart Living

Dodatočné parametre

Kategória: BEZDRÔTOVÉ
? FUNKCIE: MOBILNÁ APLIKÁCIA, WIFI, ELEKTRICKÝ ZÁMOK, RFID ČITAČKA, PIN KLÁVESNICA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: