Prijímač a predlžovač signálu zvončeka P5760 a P5763, 3x AA

Kód: 3845
Novinka
Značka: EMOS
€15 €12,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Opakovanie je matkou dlhého dosahu

Dosah sady EMOS P5763 si šikovne ešte predĺžite vďaka integrovanému opakovaču signálu. Každé stlačenie vonkajšieho tlačidla vyvolá ukážkovú mexickú vlnu, ktorá postupne rozoznie nekonečné množstvo zvončekov s aktivovaným preposielaním signálu, takže vzdialenosť medzi tlačidlom a posledným zvončekom je neobmedzená.

Detailné informácie

Podrobný popis

pakovanie je matkou dlhého dosahu

Dosah sady EMOS P5763 si šikovne ešte predĺžite vďaka integrovanému opakovaču signálu. Každé stlačenie vonkajšieho tlačidla vyvolá ukážkovú mexickú vlnu, ktorá postupne rozoznie nekonečné množstvo zvončekov s aktivovaným preposielaním signálu, takže vzdialenosť medzi tlačidlom a posledným zvončekom je neobmedzená.

Tento každým kúskom český zvonček jasne potvrdzuje, že „zlaté české ručičky“ nie je len prázdna fráza a že superhrdinu nenájdete len v Amerike. Prichádza v prestrojení radového občana, aby svojimi nadprirodzenými schopnosťami nastolil poriadok aj na vašej adrese.

Trvalo svietiaca červená LED dióda vás upozorní na takmer vybité batérie. V tom prípade ich čo najskôr vymeňte za akékoľvek 3 nové jednorazové AA.

Zvonček sa s tlačidlom automaticky spáruje do minúty od zapojenia vďaka funkcii „self-learning“. Každá táto zostava si vygeneruje vlastný párovací kód a uloží si ho ihneď do pamäte, takže aj keby si váš sused zo závisti kúpil ten istý model zvončeka, nebude ten váš nijako rušiť. Pamäť má P5763 našťastie dlhodobú, nie len krátkodobú, preto po výpadku prúdu vás nečaká nové nastavovanie - spomenie si, ktoré kódy už pozná a sám sa vráti k práci.

Na jedno tlačidlo sériovo napojíte ľubovoľné množstvo samostatných zvončekov s funkciou „repeater“ (P5760, P5763 alebo P5763R). Tak si vytvoríte bezdrôtový zvonček s naozaj dlhým dosahom, ktorý nenechá žiadnu návštevu dlho čakať. Nezaobídu sa bez neho predovšetkým majitelia viacpodlažného rodinného domčeka, ktorí napr. zo spálne nemajú šancu počuť zvonenie v predsieni. V tom prípade nie je nič jednoduchšie ako umiestniť do chodby každého poschodia jeden prijímač (zvonček). Tak už nikdy nezmeškáte kuriéra s balíčkom ani suseda s pozvánkou na „jedno orosené“..

Základný popis tovaru

Spoľahlivý zvonček s funkciou repeater, ktorý sa hodí nielen k domu, ale aj bytu, alebo do kancelárie. Veľkou prednosťou tohto zvončeka je jeho bezdrôtové prevedenie a možnosť predĺženia dosahu tlačidla zvončeka.

Výhody produktu

Funkcia repeater - umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše.

Parametre produktu
spôsob prenosu bezdrôtový zvonček
dosah tlačidla 120 m
počet melódií 16
spôsob párovania  automatické párovanie – self-learning
špeciálne funkcie funkcia repeater - umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše.
optická signalizácia na zvončeku  áno
optická signalizácia na tlačidle áno
maximálna hlasitosť zvonenia 85 dB
možnosť pridať ďalšie tlačidlo áno, max. 8
počet tlačidiel v balení nie je v balení
prídavné (náhradné) tlačidlo P5760T
vodeodolné tlačidlo áno
napájanie tlačidla 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)
počet prijímačov v balení 1 ks
regulácia hlasitosti áno, 5 úrovní
prenosová frekvencia 433 MHz
farba strieborná
napájanie hlavnej jednotky 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)
predajný obal 1 ks, blister

Dodatočné parametre

Kategória: EMOS
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: