Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU MINI 2_A27 (Cooper)

Kód: 2817
€221 €184,17 bez DPH
Očakávame Október/NovemberNOVINKA! Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU mini 2 je novou generáciou veľmi úspešného modelu VEIU mini. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným flexibilným použitím. Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupné zadarmo pre operačné systémy Android a iOS. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 160 °. Farba meď (šampanská).


WiFi_Logo.svg

Detailné informácie

Podrobný popis

VEIU mini 2

grey-bez pozadí
 

Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU mini 2 je novou generáciou veľmi úspešného modelu VEIU mini. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky a výnimočný kompaktný dizajn s užívateľsky prívetivým ovládaním. Novinkou je inovatívne uchytenie monitoru s pomocou konzoly pre flexibilnú manipuláciu so zariadením.

Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupnej zadarmo pre operačné systémy Android a iOS. Zariadenie sa skladá z vnútornej a vonkajšej časti, vonkajšia časť obsahuje kameru s rozlíšením 2 MPx, pohybový PIR senzor, infračervenú diódu nočného prísvitu, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným dotykovým LCD displejom, ovládacím tlačidlom a vďaka nabíjaciemu lítiovému akumulátoru a slotu pre pamäťové karty sa stará o napájanie zariadenia a ukladanie získaných snímok či videozáznamov do pamäti.

 cuprum-bez pozadí

Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému získaniu záznamu a upovedomeniu užívateľa prostredníctvom spomínanej aplikácie. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 160°, takže získate široký prehľad o tom, kto sa práve pri Vašich dverách nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nahliadnutiu do bytu skrz optiku, ako je tomu možné pri bežných dverných kukátkach. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete návštevníkovi otvoriť dvere, získať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať v rámci obojsmerného prenosu hlasu.

Vďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či prácnej a nákladnej úpravy dverí. Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 5 000 mAh s výdržou v pohotovostnom režime až 40 dní dobíjaného prostredníctvom MicroUSB rozhrania. Nie je teda potrebné ani náročné a mnohokrát problematické budovanie kabeláže.

 Technology
 
 

Pre ukladanie snímok je určené externé úložisko s podporou pamäťovej MicroSD karty až do veľkosti 32 GB. Konfigurácia zariadenia je tiež veľmi jednoduchá vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 4.3" a menu kompletne v českom jazyku.

K prenos dát do mobilného zariadenia je využívané Vašej domácej Wi-Fi siete, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné streamovanie videa v pásme 2.4 GHz.

Pri Wi-Fi digitálnych dverných kukátkach EQUES je možné využiť zadarmo cloudové úložisko, vaše videá a snímky tak zostanú po nevyhnutne nutnú dobu bezpečne archivované, dostupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Baterie_5000_mAh_m  Dlhá výdrž

 Dotykovy_displej_m Dotykový displej
 

Obousmerny_audio_prenos_m Obojsmerný audio prenos

Uhel_zaberu_160m Široký uhol záberu
 

Uhlopricka_4_3m Prehľadný displej

WiFi_pripojeni_m Wi-Fi pripojenie

 
Mini_2_doorbell_front_copper
 
 
 
  • Kamera s rozlíšením 2.0 Mpx
  • Uhol záberu 160°
  • PIR senzor pre spoľahlivú detekciu pohybu
  • Infračervený prísvit pre snímanie v noci

 grey-bez pozadí

  • Prehľadný farebný LCD displej s uhlopriečkou 4.3"
  • Lítiový akumulátor s kapacitou 5000 mAh pre dlhú prevádzku
  • Wi-Fi pripojenie pre bezpečné streamovanie videa do mobilného zariadenia
  • Obojsmerný audio prenos pre vzdialenú komunikáciu s návštevníkom pri dverách

Dodatočné parametre

Kategória: DIGITÁLNE KUKÁTKO
Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JM Avatar autora | 16.1.2019
Presne splnil moje očakávania. Nemám čo by som vytknul, špičkový produkt.
5
OG Avatar autora | 5.11.2018
splnil moje očakávania