Kamerový WiFi / LAN IP set, 8x Zoneway NC950 5MPx + NVR2104 + WiFi router

Kód: 3560
€723 €602,50 bez DPH
Doručenie do 3 dní
Môžeme doručiť do:
5.10.2022

Chcete kamerový set, ale nevyznáte sa v jednotlivých konfiguráciách a parametroch? Nechcete dlhé hodiny študovať kompatibilitu jednotlivých komponentov a tŕpnuť, jeslti bude všetko dohromady fungovať? Potom je pre vás tento set to pravé orechové. Set obsahuje všetko potrebné. 8x IP WIFI/LAN IP 5MPx  kamery Zoneway NC950, nahrávacie zariadenia Zoneway 2104 s H265 kompresiou a WIFI router. To všetko za zvýhodnenú cenu oproti nákupu jednotlivých komponentov.

 

 • Režim nahrávania Auto, Manuál alebo nahrávanie pri registrácií pohybu
  Motion
 • Možnosť sledovania na telefóne, tablete alebo počítača s celého sveta.
  upozorneninamobilpridetekcipohybu
 • Funkcia zasielania fotiek na email.
  envelope_xhIpyjp0mQ
 • Pre naše sety nie je potrebná žiadna ďalšia investícia a zapojenie zvládne aj laik


  WD10PURX-1
  Set neobsahuje HDD pre ukladanie záznamu. HDD si môžete zvoliť nižšie v Súvisiacom tovare

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti IP kamery Zoneway NC950:

WIFI 5MPx IP bullet antivandal kamera H.265 s rozlíšením 5MPx, venkovní, vodotesná IP 66. Kamera osadená osvedčeným a kvalitným obrazovým čipom OMNIVISION OS05A10 a procesorom HI3516D. Vďaka funkcii WIFI nie je nutné ťahať ku kamere štandardnú drôtovú kabeláž a postačuje v mieste inštalácie len napájanie. Podpora protokolu ONVIF zase umoňuje pripojiť prakticky k ľubovoľným rekordérom či NAS. Vyskúšané sú značky HIKVISION, DAHUA, SYNOLOGY, MILESIGHT, ZONEWAY a mnoho ďalších. Online mobilné aplikácie lokalizovaná do češtiny pre Android a iOS (Používanie mobilných aplikácie je BITVISION prípadne iVMS320). Podpora zasielania informačných poplachových správ e-mailom. Podpora ONVIF, FTP a Cloud služieb Dropbox a Google Drive. Zabudovaný SD slot pre SD kartu až do velikosti 128GB na ktorú je možné ukladať video aj fotky a to aj na základe detekcie pohybu.

Užívateľné menu kamier aj rekordérov ZONEWAY je veľmi podobné vzhľadom i štruktúrou kamerám značky HIKVISION.

Pozn .: napájací zdroj 12V nie je súčasťou a je potrebné zakúpiť samostatne - viď voliteľné príslušenstvo.

Kompletné špecifikácie a ukážka obrazu z kamier v špecifikácii tovaru ZONEWAY NC950 (Kliknutím prejdete)

Návody, obsah CD, dokumentácia, CGI a SDK k stiahnutiu na www.zoneway.cz

 

Vlastnosti H265 rekordéra ZONEWAY 2104:

Sieťový hybridný rekordér H.265 s rozlíšením 4K UHD a možnosťou nahrávať až 16ks IP kamier v rozlíšení 5MPx alebo 8ks IP kamier v rozlíšení 4K tj. 4K. Pri rozlíšení 5MPx je možný počet IP kamier navýšiť na 12ks IP kamier. U AHD režimu a prevádzky je 4x vstup pre AHD/CVI/TVI kamery s maximálnym rozlíšením 8MPx teda takisto 4K. Vďaka podpore protokolu ONVIF je možné pripojiť prakticky ľubovoľnú stacionárne aj PTZ IP kameru. Možné ovládať aj PTZ kamery cez RS485. Online video aplikácie lokalizovaná do češtiny pre Android a iOS (Používanie mobilných aplikácie je BITVISION (CZ) prípadne iVMS320). Podpora zasielania informačných poplachových správ e-mailom. Podpora ONVIF, FTP a Cloud služieb Dropbox a Google Drive. Rekordér zvláda spracovať celkový dátový tok až ≤80Mbit/s.

Rekordér je skutočne unikátny svojimi možnosťami rôznych kombinácií a technológií kamier ktoré k nemu možno pripojiť a z ktorých vie spracovávať obraz súčasne. Môže byť plne analógové - 4 analógových kamier AHD, TVI od 1.0MPx po až 8.0MPx (4K UHD), alebo ho jedným klikom zmeníte v rekordér pre 8 IP kamier (cez ONVIF) až do rozlíšenia 8.0MPx. Častou požiadavkou pri zázname obrazu býva požiadavka záznamu zvuku. Zvuk je spolu s obrazom tiež streamovaný pre vzdialené sledovanie po internete. Pre miestne pripojenie slúži jeden AUDIO výstup, cez neho možné zabezpečiť obojstrannú audio komunikáciu s miestom kde je rekordér naistralován. K audio výstupu je možné pripojiť akékoľvek zariadenie so zosilňovačom a reproduktorom a to aj vonkajším.

Kompletné špecifikácie rekordéra v špecifikácii tovaru ZONEWAY 2104 (Kliknutím prejdete)

Návody, obsah CD, dokumentácia, CGI a SDK k stiahnutiu na www.zoneway.cz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: