GoSmart Sada domáceho videovrátnika EMOS IP-700A s Wi-Fi

Kód: 5182
€305 €254,17 bez DPH
Na centralnom sklade
Môžeme doručiť do:
7.12.2023

Videotelefón je vybavený 7" dotykovým monitorom LCD, ktorý poskytuje verné zobrazenie farieb a široké pozorovacie uhly. Stlačením tlačidla na obrazovke LCD monitora alebo aplikácie v mobilnom telefóne, môžete obojsmerne komunikovať s vítanými aj neželanými návštevníkmi pri vašich dverách.

Upozornenia odoslané na váš mobilný telefón alebo tablet vás budú informovať o pohybe zaznamenanom pred vašimi dverami a automaticky spustia záznam videa alebo fotografiu. A to nie je všetko!

Detailné informácie

Podrobný popis

Zachovajte si kontakt so svojím domom

Ako môžete mať stály dohľad nad svojím domovom a zabezpečiť ochranu svojho majetku, aj keď nie ste doma? Ako nikdy nevynechať dôležitú návštevu? S inteligentným domácim videotelefónom IP-700A zo série EMOS GoSmart budete mať neustály prehľad o tom, čo sa deje za dverami.

Videotelefón je vybavený 7" dotykovým monitorom LCD, ktorý poskytuje verné zobrazenie farieb a široké pozorovacie uhly. Stlačením tlačidla na obrazovke LCD monitora alebo aplikácie v mobilnom telefóne, môžete obojsmerne komunikovať s vítanými aj neželanými návštevníkmi pri vašich dverách.

Upozornenia odoslané na váš mobilný telefón alebo tablet vás budú informovať o pohybe zaznamenanom pred vašimi dverami a automaticky spustia záznam videa alebo fotografiu. A to nie je všetko!

 

 

 

 

 

Vždy viete, kto je za dverami

Vonkajšia kamerová jednotka IP-700A Home Video Door Phone je vybavená snímačom pohybu, ktorý odošle oznámenie na váš mobilný telefón, keď sa pred vašimi dverami zistí pohyb. Súčasne s odoslaním oznámenia sa automaticky spustí nahrávanie videa alebo snímanie obrázkov na kartu micro SD alebo cloudové úložisko. Nahrávky si môžete kedykoľvek pozrieť a overiť si, kto bol osobou pri vašich dverách.

Uloženie záznamu možno vykonať automaticky a po zazvonení zvončeka alebo manuálne kedykoľvek v mobilnej aplikácii alebo pomocou symbolov na vnútornom LCD displeji.

 

 

 

 

 

Odpovedzte, otvorte bránu alebo nahrajte správu

Vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a kamere môže inteligentný domáci videotelefón IP-700A viesť obojsmernú komunikáciu s prichádzajúcim volajúcim z vnútorného LCD monitora alebo z vášho mobilného telefónu. V prípade neprítomnosti tak môžete zvoniaceho doručovateľa presmerovať na svojho suseda alebo ho požiadať, aby počkal na váš skorší príchod. Je tiež možné nahrať krátku správu, ktorá sa mu po zazvonení automaticky prehrá.

Vďaka podpore technológie WebRTC je hlasová a video komunikácia s návštevníkom v reálnom čase možná aj pred webovým prehliadačom.

Stlačením tlačidla na vnútornom monitore LCD alebo v aplikácii mobilného telefónu môže videotelefón odomknúť aj vstupné dvere alebo otvoriť garážovú bránu či bránu. Stretli ste sa niekedy so situáciou, keď vaše dieťa zabudlo kľúče od domu, zatiaľ čo vy ste boli v práci? Nie je nič jednoduchšie, ako ho alebo ju vpustiť na diaľku!

Dokonalý obraz vo dne aj v noci

Starostlivosť o domov vo dne aj v noci? Žiadny problém! Dverová videokamera IP-700A automaticky aktivuje IR filter a infračervené LED diódy, aby skryto svietila v tmavom prostredí. Okrem toho sa v náročných svetelných podmienkach prepne do čiernobieleho režimu a zachytí rovnako kvalitné snímky ako pri jasnom dennom svetle.

Nie ste si istí, kam umiestniť fotoaparát, aby boli hostia vždy viditeľní? Hoďte tieto starosti za hlavu. Vďaka rozlíšeniu Full HD (1080p) a extrémne širokému pozorovaciemu uhlu až 160° dokáže integrovaná kamera zobraziť návštevu, aj keď je umiestnená na nízkom plote alebo inom, nie príliš vhodnom mieste.

 

Štýlový, elegantný a zároveň pohodlný

Kamerová jednotka pre domáce videotelefóny IP-700A je vyrobená z pevného kovu a má stupeň krytia IP65. Vďaka tomu je odolný voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu, a tak ho neovplyvní ani dážď či sneh.

Elegantný 7" LCD monitor s dotykovou obrazovkou ponúka lepšie zobrazenie farieb a širšie pozorovacie uhly ako bežné LCD obrazovky vďaka použitiu technológie IPS. Môžete si vybrať z troch prednastavených grafických režimov.

Chcete sa sústrediť na prácu a nenechať sa rozptyľovať zvonením? Potom vyberte jeden z troch prednastavených komfortných režimov: 1) domov (videotelefón reaguje na stlačenie tlačidla jednotky kamery zvonením), 2) vonkajší (po stlačení tlačidla video jednotky sa návštevníkovi prehrá vaša krátka správa a návštevník je vyzvaný, aby zanechal zvukovú správu) alebo 3) rušený (zvonček je dočasne vypnutý a nereaguje na tlačidlo vonkajšej video jednotky).

 

Jednoduchá inštalácia

Vonkajšia kamerová jednotka s integrovanou kamerou a monitorom LCD je trvalo napájaná z 12 V zdroja. Na napájanie teda môžete použiť existujúce káble po odstránení pôvodného zvončeka a vďaka trvalému pripojeniu k napájaniu sa nemusíte starať o žiadne nabíjanie ani výmenu batérií.

Po inštalácii na vybranom mieste stačí pripojiť zariadenie k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart (powered by TUYA), ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny s operačnými systémami Android a IOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

 

Rozšíriteľnosť

Môžete rozšíriť inteligentný domáci videotelefón IP-700A až na 6 LCD monitorov, vybrať si rôzne možnosti vonkajšej jednotky a zaistiť bezpečnosť a pripojenie k domácnosti pre viacero účastníkov naraz. Inteligentný domáci videotelefón IP-700A si môžete vytvoriť presne tak, ako vám to najviac vyhovuje.

 

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť s inteligentnými zariadeniami EMOS GoSmart a ďalšími zariadeniami kompatibilnými s TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart
Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H4010
Produktové číslo 3010040100
EAN 8592920117507
počet monitorov 1
počet kamerových jednotiek 1
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
zámok dverí súčasťou balenia nie
napájací zdroj pre zámok súčasťou dodávky nie
ovládanie zámku áno
ovládanie pojazdu brány áno
aplikácia pre vzdialenú správu iOS, Android, TUYA
detekcia pohybu áno
ukladanie na kartu SD áno
ukladanie na cloud áno
intercom áno
možnosť nahrávania áno
možnosť pripojenia CCTV kamier áno
prísvit kamery áno, 10 m
IR CUT áno
siréna nie
počet melódií 10 + vlastné
regulácia hlasitosti áno
farba tmavo šedá
veľkosť displeja 7
farebný displej áno, dotykový
rozmer monitora 175 × 118 × 25 mm
rozlíšenie monitora Full HD 1080p
rozmer kamerovej jednotky 142 × 44 × 21 mm
uhol záberu kamery 160°
krytie IP65
rozlíšenie kamery 2 Megapixel AHD (1 920 × 1 080)
snímací prvok kamery 2 Megapixel AHD (1080p)
napájanie monitora 12 V DC (súčasťou balenia)
napájanie kamerovej jednotky z monitora
zdroj súčasťou balenia áno
montáž na stenu
antivandal prevedenie kamerovej jednotky áno
ochrana proti odcudzeniu áno
požadovaná kabeláž UTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
počet vodičov (monitor/zámok/brána) 4+0+2
inštalačný materiál áno
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Wi-fi
konektivita 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
ovládanie hlasovými asistentmi nie
hlasová komunikácia obojsmerný
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
jazyky menu monitora CZ, EN, DE, FR, ES, PL, IT, RU
funkcia WebRTC áno
ďalšie funkcie prehrávanie multimédií, záznamník
dotykový displej áno

Dodatočné parametre

Kategória: SETY
? FUNKCIE: MOBILNÁ APLIKÁCIA, WIFI, ELEKTRICKÝ ZÁMOK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: